| sophieLY a întrebat:

Heey! Imi place de un tip, el e mai...(afemeiat) si vorbeste cu mai multe fete. Nu vreau sa creada ca sunt moarta dupa el ca toate celelalte fete la care se da. Ce sa fac sa il "cuceresc" laughing)? Si cum imi dau seama daca ma place (el incepe mai tot timpul o conversatie cu mine si imi tot bate apropouri sa ne vedem.)? Fundita :*

2 răspunsuri:
| Metal666 a răspuns:

Eerm...eu zic sa o lasi dracului de treaba laughing E clar ca tipul daca sta cu mai multe fete se si intalneste cu unele, iar tu nu ai fi decat "inca una". Crede-ma..mai bine singura decat cu un jerk xD

| Bubulina2013 a răspuns:

Buna! dupa parerea mea, nu cred ca ar trebui sa faci ceva. Daca este,, afemeiat,, si vorbeste cu mai multe fete, cum te-ai simtii tu intr-o eventuala relatie cu el? Si te-ai gandit la faptul ca daca incepe o conversatie cu tine, este datorita faptului ca vrea sa mai,, bifeze,, pe cineva pe lista? Daca te place cu adevarat, va face si alte lucruri pentru ati arata asta, nu doar de a incepe o conversatie.