| Dianka_4924 a întrebat:

Heey, in intrebareaprecedenta am scris o intrebare dar am incurcat putin((Am vrut sa scriu ca mi-am facut cont pe hi5 nu pe TPU:dDeci, stie cineva cum sa sterg pozele pe hi5? Fundita))

Răspuns Câştigător
| AnutsaaAnnA a răspuns:

Mai, dai la albumele mele. si acolo apar mai multe optiuni ru dai pe gestionare fotografii. jos in dreapta ai un cos de gunoi adica inseamna stergere tu iei pozele cu mousul si le duci acolo :*

1 răspuns:
| Elisaaaaa a răspuns:

Sa stergi pozele de pe hi5 e simplu, dai la album sa vezi pozele mici,(nu dai click pe niciuna) si undeva in stanga paginii ai "gestionare fotografii". happy. acolo pozele sunt repartizate pe albume si ai un cos micuts in dreapta. iei pur si simplu pozele si le duci acolo pe cosulets. happy. sper ca ai intseles. fundita?batting eyelashes