| anonim_4396 a întrebat:

Heey TPU! Am o intrebare pentru cei cu experienta. Imi place de o fata din clasa mea, care e destul de inchisa in ea si nu vorbeste prea mult decat cu fetele. Insa recent, iubita unui prieten de-al meu mi-a spus ca acestei fete ii place la nebunie de un baiat mai mare decat ea. Mi-a mai zis sa am rabdare ca sa il uite, dar la cat de tare il place(ii face poze cand il vede pe strada) nu astept eu atat. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| FaraiiAndile41 a răspuns:

Salut! :3
Ei bine, arata-i, discret, ca o simpatizezi sau da-i de inteles. O sa se simta mai bine. Arata-i ca intr-un fel ca o protejezi si ai grija de ea. Mai stii... poate-i reciproc! smug
Sper ca te-am ajutat, pup:*

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca stii si tu ca nu e nicios sansa sa-l uite pe acela in favoarea ta e clar nu are rost. Incearca sa-ti indrepti atentia asupra altei fete.

| Rainmaker a răspuns:

Salut Angelik!
De regula tuturor fetelor le plac baietii mai mari pe care ii considera "cu mai multa experienta".Dar nu dispera."Iubirile" la aceasta varsta sunt foarte usor trecatoare si straduieste-te sa-i dovedesti fetei ca-ti este draga.Fii atent cu ea, amabil, bag-o mai mult in seama, socializeaza mai mult cu ea, arata-te preocupat de preocuparile ei si cine stie? Stradaniile iti pot fii rasplatite.Fii rabdator.Bafta!