| LoVe_Yuki_1995 a întrebat:

Heey TPU..am si eu o intrebare. sper sa ma puteti ajuta.Ce parere aveti despre relatiile la distanta? Credeti ca functioneaza? Ce ar trebui facut in acest caz? astept raspunsuri big grin...

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Functioneaza, dar nu la nesfarsit. depinde si de situatie. daca trebuie sa te desparti cateva luni de cineva cu care esti impreuna de mult timp, sau de sot/sotie, merge, dar sa fie cineva pe care nu l-ai intalnit niciodata in realitate nu merge. ce relatie e aia de fapt? doar asa, sa ai cu cine schimba o vorba, altfel? nu iesi nici la o plimbare, nici la un film, nici la club, nu iesi cu prietenii la o terasa sau la un gratar sau la o aniversare, sa te mangaie daca treci printr-un moment dificil, nu-ti da un sfat daca ai nevoie, o relatie inseamna sa faci lucruri impreuna cu cineva, ori de la distanta cam ce faci impreuna? mai nimic. hai sa spunem ca e vorba de aceeasi persoana dar poti avea o relatie de la distanta si una normala, ce ai alege? tot asa ai alege si pe cineva care e langa tine dupa ce ai stat o vreme "la distanta" cu o persoana. de-asta nu merge prea mult timp.

| LoVe_Yuki_1995 explică (pentru mixxjim):

Multumesc pentru ajutor.:*

1 răspuns: