| I1miss1you1Baby a întrebat:

Heey TPU! Care imi da si mie niste statusuri de indiferenta, dar cat mai noi?

2 răspunsuri:
| DaianaDiana a răspuns:

Sper sa iti placa...; x Dorintele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

If you hold my ` hand! ´°. I will` take you away! ´°. My heart ` beats ` like a drum. La la la Every` Day`! =p~ ´°; x :*:* ]"

Azi am inteles ca dragoste nu'nseamna numai fericire[big grin]

# Ramai cu ea oh go on. asta ai ales happy merg pe drumul meu. Al tau?! Scumpule, e in celalalt sens batting eyelashes.

Daca ar fi totul asa cum iti doresti nu ai mai avea pentru ce sa lupti si sa traiesti... happy

Traiesc Din Fantezii, Visez La Nebunii E O Poveste` Pe Care O Stii

Nu incerca sa minti Ca a fost o Oarecare.Stiu ca amintirea Ei inca te doare[]

Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat ...straight face

• Iubeste`o nu`mi pasaa... Pastreaz-o` de tot`, iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe bot blushing •

Nu mai cred in povesti`.Si Oricum` povestea` este` clara` Daca` nu mai` sunt` interese`. Drumurile` se separa`!

• Tai`o! Pleaca! Cara`te! Dispari!
Zbori! Sterge`o! Calc`o! Evapora`te!
MoRi!
Da`ti foc.Fa`te sCrum.Arzi in culori.
Stinge`te si sufla`te singur ca imi dai fiori! ][:-s][•

Un tOast ` pentru ` noi´. Pentru`cei care ne'au avut ´ Pentru ´ Bulangii care ne'au pierdut si ´ Pentru:O` nOrOcosi´ :* ce urmeaza s'ne aibe! :X

Ezita sa crezi ca viata e trista! Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista! love struck

@. Şi mă gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis love struck!

| NeimaginabilA a răspuns:

Meh.