| ReMusS a întrebat:

Heey TPU, doar statusuri pentru fete, cand zic fete ma refer la plural nu la singular.
De ex: Fetele sunt frumoase cand zambesc, nu cand sunt dezbracate.

Nu vreau gen: "Fii fata pe care toti o vor nu pe care toti o au"

1 răspuns:
| Your5angel a răspuns:

1. Fetele fara capricii, sunt ca parfumul fara miros!
2. Oglinda este dusmanul fetelor urate!
3. Lacrimile fetelor nu le merita decat o ceapa!
4. Fetele au un loc in care daca le atingi le inebunesti de placere - Inima!
5. Fetele v-au facut sa pierdeti Raiul, dar il regasiti de multe ori in bratele lor (asta imi place)
Sper ca iti plac! Funda! Daca mai doresti, e destul sa imi scrii un mesaj) happy