| FilimonTamaraIoana13 a întrebat:

Heey TPU! eu am parul cam scurt si cret si nu stiu cum sal prind deoarece mama nu ma lasa sal intind si nu am idei! in coada sta cam naspa si imi ies firele de par de peste tot asa ca nu-s cum sal aranjez, ...mersi vot si fund pentru ideile buneee

Răspuns Câştigător
| Christinne8 a răspuns:

Prinde`ti partea de sus in coada. iar partea de jos a parului las`o desfacuta./fa`ti spic.

1 răspuns:
| sirena1 a răspuns:

Oricum il prinzi chiar si doua codite poti apela la agrafe.Sunt ce le mai indicate in asemenea cazuri si sunt agrafe de toate genurile (colorate,in forma de animale, etc.) Eu am parul drept si imi doresc sa fie cret, dar asa suntem noi:genul feminin happy