| Vannne a întrebat:

Heey TPU! Ştie cineva povesti de groază adevărate?
Dau fundăăăăă!

Răspuns Câştigător
| MicutzaCriss a răspuns:

Pai la noi in oras era o baba care traia in colt si o murit ceva timp. eu si inca cativa neam jucat ascunsa noaptea pe la 11 cred si ne-am bagat acolo in casa aleia. era intuneric si nu vedeam asa ca in spatele nostru so auzit ceva si pe o masa so aprins lumanarea singura si sa moara ghita daca nu era baba aia acolo in fata noastra. so uitat la pr mea si eu zis ceva ca stiu ca am amutit toti da vroiam sa fugim si nu puteam. avea o voce ca a aluia din stapanul inelelor ala micu urat si avea un ochi plin de sange si celalalt nu i se vedea ca era par pe elweki si avea ceva in maini sad si o intins mana catre pr mea si eu pus in mana un sarpe mort, o baut din nu stiu ce chestie albastra dintr-o sticla si o disparut.serios apoi cand am dat sa iesim era pe geam scris cu sange cred in fine era ceva rosu si se prelingea de pe geam era scris el o sa va (aici nu se intelegea bine) si o sa se infrupte din sufletele voastre daca va mai impinge dracu sa intrati aici. lool ca de atunci daca mai trec pe langa casa aia imi fac numa cruci...am visat cu aia in fine am fost toti traumatizati
tio placut?happy sper sa nu ai parte de3 asa ceva ca si mine

| Vannne explică (pentru MicutzaCriss):

Povestea este superbaa!

| MicutzaCriss a răspuns (pentru Vannne):

Mersi big grin