| Gabe4You a întrebat:

Heey TPU! Stiti cumva cand se v-a lansa iPad 3? si cat v-a costa? Multumesc! FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Byuu_Byushu_1995 a răspuns:

IPad 3 va fi lansat in luna martie 2012, potrivit opiniei unor analisti ai Citigroup. In prezent, pretul unui iPad variaza intre 499 si 829 de dolari, in functie de versiune. Apple cauta, insa, sa reduca pretul tabletelor si ar putea sa vanda noul iPad 3 la preturile actuale, in timp ce iPad 2 ar urma sa se ieftineasca.

1 răspuns:
| VioCDE a răspuns:

S-ar putea lansa pe 9 martie 2012