| gingergirl1 a întrebat:

Heey! Stiti cumva cat costa un telefon Samsung Galaxy S?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Vreo 2600 lei :) Doar atat :)
Sti ceva, daca il iei doar ca sa vorbesti, mesaje, net, jocuri, poze ia-ti un S2, este mai mult decat perfect :) S3 iti iei doar daca vrei sa te joci jocuri Android ce cer Quad-core (super putine...). Deci ramai la Dual-core (S2 :d )

Daca Android se misca super bine si pe un single core (daca OS este optimizat bine de catre producator, adica nu tot felul de teme si de-astea), pe un dual core se misca excelet si in plus merg si 99.91% din aplicatiile din Google Play :)

Bafta!;)

Blog: http://start-the-fun.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| gingergirl1 explică:

S3,scuzehappy

| introduaicinumele a răspuns (pentru gingergirl1):

Vreo 2600 lei :) Doar atat :)
Sti ceva, daca il iei doar ca sa vorbesti, mesaje, net, jocuri, poze ia-ti un S2, este mai mult decat perfect :) S3 iti iei doar daca vrei sa te joci jocuri Android ce cer Quad-core (super putine...). Deci ramai la Dual-core (S2 :d )

Daca Android se misca super bine si pe un single core (daca OS este optimizat bine de catre producator, adica nu tot felul de teme si de-astea), pe un dual core se misca excelet si in plus merg si 99.91% din aplicatiile din Google Play :)

Bafta!;)

Blog: http://start-the-fun.blogspot.com/

| DarknessKirin a răspuns:

Peste 2000 online