| DyaaBhaa133 a întrebat:

Heey! TPU! Vin cu o noua intrebare!laughingStiti eu mi-am facut un jurnal de curand..nu am scris mult in el de fapt nici jumatate. Vreau sa va spun ca este studentesc pe arcuri.As vrea sa fac anumite pagini dedicate...anumitor lucruri importante.Cum ar fi o pagina dedicata familiei cu poze cu fiecare membru..Desene etc(am eu mai multe planuri)Ceea ce vreau de la voi este sa mai imi dati idei plus cum sa o decorez.MERSI.Dau funda la cel mai bun raspund plus un raspuns la intrebarile lui.big grin

Răspuns Câştigător
| emag a răspuns:

Cred ca ti-ai raspuns deja, poze, desene si ar fi frumos sa scrii cate un lucru despre fiecare, de exemplu la familie, sa pui o poza in centru cu toata familia ta si pe margini, pe langa poza sa pui alte poze mai mici cu fiecare membru in parte si sa-l descrii printr-un citat, replica de-a lui sau pur si simplu parerea ta despre el, si cu desene, cred ca va iesi super.
Si ar fi dragut ca in jurnal sa ai cateva pagini la inceput sau la sfarsit cu cateva intrebari la care sa-ti raspunda prietenii, gen oracol, dar trebuie sa fii atenta sa nu se uite la restul jurnalului,
Succes

1 răspuns:
| Anonimaa27 a răspuns:

Ideile tale nu sunt deloc rele, poti pune poze cu familia ta! de exemplu, poti pune in mijloc o poza cu intraga familie.Sau poti face un arbore de familie:pui o poza cu mama si cu tata in mijloc dupa tragi linii:o linie de la mama iar in varful ei bunicii tai(din partea mamei), dupa de la tata faci tot asa.Tragi linii in jos de la parinti unde o sa te scrii pe tine, fratii si surorile tale(daca ai).
Daca ai animale poti sa le faci poze si sa le lipesti pe o foaie iar dedesubt la fiecare ii scrii numele.
Poti pune poze cu prietenii tai cei mai buni. Faceti o sedinta foto si dupa lipiti pozele in jurnal.
Iti poti scrie parerile despre fiecare membru din familie.De exemplu:daca ai frati si surori sa scrii cat de mult te enerveaza sau scrii despre fiecare membru in parte.

Succes! Sper ca ti-am dat cateva idei!