| blackandyellow a întrebat:

Heey TPU'
vreau sa-mi fac piercing in buzabig grin! cei care are vreau sa-mi spuneti daca doare
ratingzz

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Eu am avut,si l-am tzinut doar o lunabig grin,cand mi l-a bagat,nu a durut chiar deloc,insa,problema a inceput cand vroiam sa mananc,orice era cu sare simteam ca mor de durere,ma ustura ingeozitor,chiar daca m-am dat cu multe solitii pe care mi le-a dat cel care mi-a bagat piercing,degeabaoh go on ma durea ingrozitor,aveam probleme si cand mancam so etc! deci,nu iti recomand sa iti bagi in buza,iar in nas nici atat,cunosc pe cineva care a facut infectie din cauza asta,ca l-a avut in nas,si a suferit foarte mult pentru ca nu stia de unde i se trag toate problemele de respiratie,infectii,etc!
ru ti-as recomanda sa nu iti bagi nici in buza, nici in nas, nici in spranceana! mai bine iti mai faci doua gauri in urechewinking