| no1cares a întrebat:

Hey TPU!
as vrea sa-mi fk piercing in limba si vreau sa stiu dk doare.
adica am auzit de la cateva pers ca doare de la altele ca nu,
nu stiu ce sa cred:-s.
funda&ratingzz:*

Răspuns Câştigător
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Buna.eu l-am facut doua luni inaine si iti spun adevarul,ca pentru cateva zile o sa te doara un pic,dar nu e o durere insuportabila.o sa trebuiasca sa fii foarte atenta cand mananci pentru inceput,pentru ca te deranjeaza,si pentru prima zi iti sugerez sa nu folosesti sucuri acidulate, dulciuri pentru ca risti infectii. sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu.p.s iti recomand sa il faci in locuri specializate in asta, pentru ca nu se glumeste cu asta.

6 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Eu stiu ca este dureros. Dar nah depinde acum dupa organismul fiecaruia;)
Uite mai multe informatii despre piercing`uri aici ->
http://www.youtube.com/watch?v=ucXYMqfk1UA&feature=channel_video_title

| no1cares explică:

Biia: am 15 ani si 2 luni happy

| BiiaSomerhalder a răspuns:

Nu o mai derutati. si eu am vrut sa`mi fac si o pr de`a mea si-a facut. happy eu iti sugerez mai bine sa-ti faci in buza ca am avut si nu e att de dureroshappy. in plus o sa trebuiasca sa mananci numai supa ca bolnaviilaughing. o sa fie nasol. nu o sa poti manca. happy da, cati ani ai?

| Joe_9187 a răspuns:

Este dureros! Dar exista un spray care iti paralizeaza limba.este ca un fel de anestezie, si ajuta multbig grin. Conteaza foarte mult si pozitia gaurii pe limba.Mare grija sa nu intepi un vas de sange tongue, ca asta ar fi nasol laughing

| RaPpErBoY_7155 a răspuns:

Iti face gaura cum sa nu te doara?

| Alexandra_3626 a răspuns:

Doare cateva zile dar nu mult, cand ti`l faci nu doare aproape deloc.
Apropo:Nu folosi spray-ul paralizant pentru ca te va durea apoi de 2 ori mai mult.
A facut o prietena asa si a trebuit sa-l dea jos pentru. ca nu mai suporta durerea.
Eu mi-am facut fara si a fost mai bine.Si sa nu mananci nimic in prima zi.