| Kidd a întrebat:

Heeyo! As vrea sa fac niste exercitii fizice prin care saa slabesc. Totusi as vrea in cateva saptamani. Si cred ca se poate pentru ca as vrea doar 3-4 kg.
Asta pentru ca soldurile mele arata destul de urat chatterbox Cum sa scap de eleasta ma interesaz mai mult big grin
Multumeesc Multlove struck

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Daca te intereseaza cu adevarat scrie-mi

| HBK a răspuns:

Iata cateva exercitii:
-Fandari – exercitiu pentru coapse
-Genoflexiune cu bara
-Extensii pentru coapse
-Extensii de sold.Si nu uita de o alimentatie bine stabilita dinainte.

| L a răspuns:

Cum a zis si ramo, poti sa alergi, sa sari coarda. dau daca timpul iti permite poti sa mergi la o sala de fitness. sau poti practica tae bo de asemenea la o sala avizata, sau exista pe net tutoriale.Si nu in ultimul rand renunta la alimentele nesanatoase, in special dulciurile.`Bafta sa slabesti:*

| ramo_5234 a răspuns:

Poti sa alergi prin parc 30 min pe zi si sa bei apa multa, sa mananci cat mai multe fructe si legume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti zic eu ...trebuie sa mamanci cate putin si des, sa mergi cu bicicleta, sa sari coarda si cam atat. Sa mentionez ca sunt slaba, corpul meu este destul de frumos. Deci treci la treaba. big grinbig grin