| Adryydream a întrebat:

Hei happy Acum o luna jumate m-am despartit de baiatul cu care am fost (eram si cei mai buni prieteni inainte de asta). De atunci nu am mai vorbit deloc iar de cateva zile am inceput sa ne comportam ca si cand nu s-ar fi intamplat nimic. Credeti ca exista vreo sansa de impacare ca tin foarte mult la el dar imi e frica sa nu stric relatia de pretenie.

2 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Cine a cauzat despartirea?

| AndreiD1221 a răspuns:

Vorbeste cu el spune-i ca iti pare rau si ca vrei sa fii din nou cu el si ca il iubesti...