| ElenaElenaPiscupescu a întrebat:

Hei ajutati-ma,vreau sa va spun voua pentru ca parintilor mei nu pot sa le spun nimic. De cateva zile,tot timpul cand e intuneric vad o gramada de oameni adica,ba copii, ba batrani si asa mai departe ...mai bine zis niste spirite. Si inainte cu o juma' de ora am fost in baie si m-am uitat in oglinda foarte foarte insistent si dintr-o data prosopul a cazut pe jos. Si cand am venit in camera eram putin speriata desi nu stiu ce sa cred si mi-a curs sange din nas si corpul meu sclipea doar asa cand e lumina stinsa,ca mi-am pus lanterna de la telefon si am vazut ca corpul imi sclipeste. Deci vorbesc chiar serios,le-as spune si parintilor,dar nu pot, nu ma asculta deloc. Voi ce credeti? Oare cum sunt obosita sau ce dracu?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu te mai gandi la prostii. Iti imaginezi doar ceea ce ai deja in minte... gandeste-te la altceva.

| Iubibilăă a răspuns:

Ce imaginatie bogata ai.
Pa, pa.

| Voidwithin a răspuns:

Du-te la un preot, vorbeste cu el.

| beastboy84 a răspuns:

Eu zic sa faci o tura pana la un psihiatru...