| Ioana617 a întrebat:

Părinți mei au placat in strainatate! M-au lăsat cu unchiul meu acasa! Eu am 16 ani! Eu venit acasă pe la 12-1! Unchiul meu știa asta! Acum 1 seara am venit de la 9-10! Unchiul meu isi făcea baie cu usa intre-deschisa! El nu stia ca am venit acasa! Eu normal dormeam cu el! M-am pus în pat sa ma culc deoarece eram obosită! Din camera se vedea direct in baie! Stăteam cu ochii deschisi si lumina stinsă! Unchiul meu ieșise din baie cu un prosop pe el! După care s-a pus în si eu auzit ca si-a aruncat prosopul pe jos! El nu stia ca sunt in pat! Deci era complet gol lângă mine! Ce sa fac? Sa i mai spun ce a facut sau nu?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si la 16 ani asa scrii? Cam tarziu vii acasa.
In mod normal trebuie sa ai camera ta. Mi se pare cusută cu ață albă povestea.

| sierra1 a răspuns:

"M-au lăsat cu unchiul meu acasa...Eu normal dormeam cu el!"

să ințelegem că ne povestești despre o formă de incest?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă sunt 2 paturi în casă, nu dormi în acelaș pat cu unchiul, fată la 16 ani.

| Andreeush a răspuns:

Și vrei să credem așa ceva?

| Werrich a răspuns:

Acum ceva vreme erai baiat si te chema Viorel! acum ai facut schimbare de sex?! Familia ta te-a vazut gol: mama, fratele mic, bunicul, bunica…

| LilWatamaloon a răspuns:

Povestea asta parca e preluata dintr-un scenariu din acela cu "Help me, stepbro, I'm stuck", renunta la glumele proaste.

| roach999 a răspuns:

Memer, huh? home sweet alabama, i see.