| americanul123 a întrebat:

de ce sclipeste beculetul la unitate daca este stinsa?

Răspuns Câştigător
| DEALEmele a răspuns:

Cel mai probabil este an standby altceva nu are ce sa fie, daca u il opresti ca de obicei inseamna ca ai in panou de control la power mode ai activata optiunea sleep mode sau resume mode nu mai stiu sigur cum ai zice daca ai chestia aia activata, cand il stingi si il aprinzi din nou pana sa se incarce windowsul iti scrie mai jos windows is resuming si dupa incepe sa se incarce windowsul si iti apare desxtopul inseamna ca ai activat ce ti-am mentionat mai sus

3 răspunsuri:
| user123456789 a răspuns:

Poate este in standby!

| ggooggllee a răspuns:

Pentru ca e inca in priza si iti indica asta big grin

| DDanielD a răspuns:

Depinde, daca e in standby nu e problema, dar daca l-ai inchis si ramane pornit beculetul si se aude calculator se poate sa se fi dus placa de baza, la fel am patit si eu.