| ALeXsSaY a întrebat:

Hei all. As vrea si eu sa stiu ce presupune sa fii reprezentant Avon/Oriflame pentru ca nu prea inteleg cum sa vinzi, cercul de prieteni e totusi limitat si vreau detalii despre alte "metode" de promovare. Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| Avon053 a răspuns:

Pentru mai multe detalii despre Avon suna la 0735856209. La Avon ai 14 zile de plata, comisioane de la 15-40%+cadouri+produse la preturi foarte mici.Te asteptam.

| MariaReprezentantOriflame a răspuns:

0761160186 pentru a deveni reprezentant Oriflame. Beep sau sms cu textul Oriflame si vei fi contactata de un lider in cel mai scurt timp.
O zi buna!