| Poison_9734 a întrebat:

Hei, alls, m-am ingrasat foarte mult la fata, ce sa facI don't want to see?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

TE va ajuta o baie de aburi.Trebuie doar sa pui apa foarte fierbinte intr-un vas mare.Stai cu fata deasupra lui si pune`ti un prosop pe cap, asa incat sa nu treaca cu usurinta aburii.Stai asa vreo 5-10 minute in fiecare zi. Daca simti ca ametesti, fa o pauza.
La ce ajuta? Pai... aburii vor scoate toate substantele toxice din piele, asa ca e inevitabil sa nu scoata si grasimea.VEi observa ca vei avea o fata mai subtire.
Eu folosesc o alta metoda pentru a nu ma ingrasa, dar nu o recomand.Mananc in cantitati extrem de mici si de putine ori pe zi.Practic ma infometez.Nu o fac din adins, pur si simplu nu simt nevoia de a manca.Si astfel, nu am nicio sansa sa se depuna grasimea.
MUlt noroc

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Incearca sa nu mai razi asa multhee hee