| AnonimuPzDi a întrebat:

Buna Alls ` happy cine reuseste sa-mi ridice moralul? straight face sunt cu el la pamant...

Niste glume ceva... nu stiu ceva amuzant ` :-s! nu conteaza sa fie ceva amuzant sad! va puuup Dau fuunda:*

2 răspunsuri:
| Biia a răspuns:

Nu cred ca e cineva in stare sa.ti ridice moralultonguesau cel putin nimeni mai bun decat TINE.
So.capul sustonguenimic nu poate fi rau...stii si tu vorba aiabig grinin ce e rau scoate ce e mai putin rau si incearca sa.l faci sa fie buntongue
Deci gaseste partile pozitive si o sa.ti dai seamabig grin, ca nu poate nimeni sa.ti ridice moralul mai bine decat ai face.o tutongue
~>Take careee`!~>kiss

| Idc12345 a răspuns:

cand ai cel mai mare noroc?
cand stranuti
de ce?
ca un om zice "sanatate"! Un baiat s-a certat acasa cu parintii tare a decis sa se spanzure. Sa dus langa un rau isi leaga funia de o creanga si cand sa se spanzure s-a rupt creanga si a cazut in rau. Dupa ce iesit a spus "Cu spanzuratu asta poti sa te si inceci" : ) Tata, pe tine te-a batut maica-ta?
-Nu fiule, numai a ta!

stiti care e diferenta dintre o blonda si un bec? becul se arde odata blonda de mai multe ori.