| Alice001 a întrebat:

Hei! Am aici un bolg. Sunt doar la inceput. Daca aveti propuneri despre ce sa scriu ceva care va ajuta, lasati un comentariu aici, iar daca mi-ati urmarii blogul ar fi super! E aici : http://magicblogro.blogspot.ro/. Multumesc!

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cam faci greșeli de scriere. Adică probleme cu ortografierea corectă în limba română.
Un astfel de blog este o tribună la care te prezinți de bună voie și trebuie să fii conștient că din mulțime s-ar putea să zboare spre tine și mere stricate sau eu știu ce altceva.
Asta, numai și numai dacă vrei să mă crezi!
Mă poți contacta și în particular. Sănătate!

| Alice001 explică (pentru corolav):

Daca ai putea sa imi spui unde am facut big grin?