| wynterz a întrebat:

Hei, am banchetul in curand si habar n-am nici ce rochie voi purta si nici cum o sa imi fac parul. Aveti vreo idee ce as putea sa-mi fac la par? Sunt blonda, ochii albastrii, parul de 17cm(asta in urma unei tunsori pe care o voi regreta toata viata), fata ovala, buzele pline si breton pe o parte.Sunt inalta de 1, 57 si sunt destul de slaba(sper). Va rog, daca aveti o idee sa imi spuneti si mie!

8 răspunsuri:
| vika16 a răspuns:

Io ti-as propune aceasta tinuta http://karena.ro/images/09.08.2009/moda1.jpg si coafura: http://karena.ro/images/16.06.2009/c1.jpg

nu stiut daca avem aceleasi gusturi insa eu astfel as fi aparut... SUCCES!

| asdffghjjkl a răspuns:

Pentru rochita cumpara-ti material si du-i la croitor. Iti va spune ce ti se potriveste. Cat despre par... Du-te la coafor imbracata cu rochita (sau arata-i-o frizeritei) si spune-i ca vrei ceva sa mearga bine si cu rochia si cu forma fetei tale happy

| mistikk a răspuns:

Asta ti s-ar potrivi perfect cu niste sandalutze move si o coafura cu bucle

| Andra_5727 a răspuns:

Salut!:* si eu am banchetul saptamana viitoare:x. eu mi-am luat material si am fost la croitorie :)... alegeti o rochie care sa iti placa tie. acum sunt o gramada de modele. uita`te pe www.starshiners.ro. s-ar putea sa gasesti acolo ceva. eu de acolo m`am inspirat :) cat despre par.:D nu iti trebuie ceva complicat... ceva cat mai lejer intins sau niste mici bucle:*:* Bafta:)!

| wynterz explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, cred ca in legatura cu coafura voi face ceea ce mi-a propus Heart, iar despre rochie...ma mai gandesc.