| mihay093 a întrebat:

Hei am BS PLAYER si cand deschid un film mi se vede rau in ceata si fara culoare e naspa unde trebuie sa umblu?

2 răspunsuri:
| HallyKity a răspuns:

Pai la bs player undeva in dreapta este aceea bara cu video,dvd, audio, radio si tv intra in video si acolo iti da mai multe optiuni le iei la rand si iti faci cum vrei u
baftawinking

| dpp a răspuns:

Acolo la fatada aia albastra dai la >>meniu>>>optiuni>>>video >>>control de culoare, si de acolo iti setezi uh cum vrei
PS : trebuie sa pui un film pentru ati regla cat mai bine ce iti trebuie... funda sau macar vott big grin