| Broadband a întrebat:

Salut

am un player video ( gom player) si cand dau sa vad un videoclip, film ceva, imi duce volumul wave la maxim si distorsioneaza ca dracu

ce as putea sa-i fac

are un fel de volum global

imi place gom player pentru ca iau subtitrarea si o pun pe video si gata, nu trebuie sa mai umblu dupa ia ca la alte programe,

funda+vot

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Salve.
Destul de ciudat,dar de obicei el e cu volumul la maxim,ramane sa reglezi tu de la boxe.
Incearca sa-l dezinstalezi si sa instalezi din nou, dar sa iei ultima versiune. Cand intri pe player, daca apesi "L" se deschide egalizatorul. Poate te ajuta.
Bafta!

1 răspuns:
| omide a răspuns:

Cred ca ai problema de codec-uri
intra pe http://download.rnt.ro la Multimedia si gasesti acolo codecuri si tot ce vrei