| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am citit ca anul trecut de Black friday la ipad 2 au fost reduceri de 50%. Credeti ca si anul acesta ipad 2 se va bucura de reduceri asa mari( mai ales ca modelul s-a mai invechit). Intreb asta ca ar fi tare tentant sa imi iau un ipad la 800-900 de lei.big grin

2 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

E posibil sa-l gasesti la pretul ala, dar de ce nu iti iei un laptop? e mai bun ca o tableta
ia uite aici cateva modele itneresante: http://blog.chestiiutile.com/hardware/cum-alegi-bun-laptop-in-2014.html

| CatalinAndrei515 a răspuns:

Desigur! Vezi o sa gasesti chiar si iPad mini la pretul acela. Da, la ipad 2 vor fii reduceri mai mari deoarece e un model vechi si vor si magazinele sa scape de el