| FuckNormality a întrebat:

Hei am instalat facebook pe Samsung galaxy y si cand am dat la contacte imi apareau contactele celor de pe facebook..weird..cum sa le sterg sau cum sa fac sa nu imi mai apara?

Răspuns Câştigător
| Delia_Mihaela_1986 a răspuns:

Simplu! Dai la setări, la conturi și sincronizare și îți arată acolo "Gestionare conturi, unde ai să găsești contul de Facebook și dacă vrei am încercat și eu la "Sincronizare contacte" dar trebuie să dai la elimină cont. Altfel nu merge. Sper că ți-am fost de folos.