| AlexSadik a întrebat:

HEI! Am multe molii in sufragerie am dat cu tot felul de sprayuri dar nu merege SFATURI! cum dracu scap de ele!

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa iei sufrageria la bani marunti si sa cauti obiectele de lana care sunt preferatele moliilor, acolo o sa gasesti si cuiburile de molii, trebuie sa arunci tot ce inseamna lana care a inceput sa fie ciuruita de molii, sau poate e de vina covorul, dc e de lana e posibil ca el sa fie cauza, apoi cumpara raid pentru molii, naftalina, k600, si da bine in toate colturile, pe toate hainele pe covor apoi lasa camera inchisa cateva ore si dupa aeriseste bine. sper din suflet sa scapi.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cu naftalina! Se gaseste in comert!

| rebecutza15 a răspuns:

Buna...

Stiu ca moliile nu suporta naftalina.Eu cu asta scap de ele numaidecat.Se gaseste in magazine si nu e foarte costisitoare.
Sper sa te ajute.
Pup:*

| CopilCopac a răspuns:

Raid credlaughing