| letmein a întrebat:

Hei^^! am nevoie de ajutor pentru ca imi pplashe un baiat si nu stiu daca lui ii place de mine vorbeste cu mine numai faza najpa ii k invata foarte bine si nu a mai avut inca o prietena am facut de toate dar nu stiu cum ar trebui sa-l iau, funda :X

Răspuns Câştigător
| st3lu07 a răspuns:

Depinde ce ai facut si depinde ce ti-ai propus sa incerci sa faci, e posibil ca el sa te vada doar ca pe o prietena, e posibil ca si el sa te placa si sa fie prea rusinos pentru a incerca ceva. E foarte important sa comunicati iar tu sa incerci sa dai anumite semne subtile (sa-l privesti mai mult in ochi, sa-i vorbesti pe un alt ton, sa deschizi subiecte legate de relatii). Mult succes!

1 răspuns:
| Supps a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa fii directa si sa-i spui in fata, parerea mea.