| euuuuuuuuuuuu a întrebat:

am o mare problema :acum un an unui baiat ii placea de mine, v-am mai spus eu pe aici, faza era ca nu stia cum sa imi spuna si a crezut k eu imi bat joc de el si si-a cautat alte fete, si mai grav este ca si-a gasit...de la inceputul verii nu mai vorbeste cu mine ca am facut misto de gagiksa(cica cea mai buna prietena a mea). Nu am mai vorbit cu el nici pe mess nici la telefon nici fata in fata, pur si simplu ma ocoleste si chiar nu are motive, pentru ca si mie mi-e placut atunci de el si acum ink imi mai place, dar nu stiu cum sa il fac sa vorbeasca iarasi cu mine, asa macar ca intre amici, apoi poate revenim la sentimentele de altadata... voi ce credeti ca ink mai tine la mine chiar daca ma ocoleste? ce ar trebui sa fac sa redevenim prieteni va rog ajutati-ma!:*va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Denisadraguta a răspuns:

Poi si mie mi s-a intamplat dar e normal ca sa refugiat in bratele altei fete dar uite cum poti sa-ti dai seama dc te mai place:poate ai si tu un amic bun(baiat)si roagal sa se dee drept iubitul tau si de fiecare data cand treci pe langa acel baiat tinate de mana cu iubitul tau fals ca sa zic asa sau sarutal si vezi cum se uita si orce fata poate sa vada in ochii unui baiat gelozia si vezi daca se uita la voi cu gelozie inseamna ca te place si daca nu inseamna ca nu te mai place.La mine a mers.Succes si sper ca te mai place.

1 răspuns:
| Iullii a răspuns:

Eu cred ca inca mai tine la tine,pentru ca aceste sentimente nu dispar asa de repede,dispar foarte greu, chiar si atunci cand dispar nu poti sa te opresti sa te gandesti la aceea persoana care ti-a provocat aceea stare...Din punctul meu de vedere ar trebui sa incerci sa-l convingi sa vina sa va intalniti undeva si sa-i spui ce simti pentru el...[[nu`ti fie frica de reactia lui, daca nu reaktioneaza cum trebuie inseamna ca nu te merita]]:-x