| Klaaa a întrebat:

Hei! Am nevoie de un sfat! Nu pot sa ma hotarasc la ce profil sa intru! As vrea la filo pentru ca sunt aproape cea mai buna din clasa la romana, dar nu le am deloc cu engleza sau francezalaughing. Mai exact sunt praf!=] Iar dac as intra la mate-info, Matematica o urasc si nu am inteles'o niciodata! Deci ce sa facc!?!=] un sfat cevacrying

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Hey, deci daca iti place romana si nu vrei limbi straine, dai al stiinte sociale. de acolo urmezi dreptu, psihologie, etc. eu zic ca este cea mai buna optiune. big grin

5 răspunsuri:
| romina_9544 a răspuns:

Eu zic sa dai la filo`:X

| miky_4070 a răspuns:

Pai intra la filo!

| CandyTetris a răspuns:

Din cate am vazut pana acum, filologia nu are nimic de-a face cu romana.Treaba e simpla,La mate-info faci materie multa din toate(romana,mate,geogra,bio,engleza,nu conteaza,din toate faci prea multhappy ),La bio faci,bio si chimie,la stiinte sociale faci geogra,istorie,ed. civica,materii de genu', si la filo nu faci nimic.happy
Intrebarea e simpla, vrei sa inveti sau nu? ca bacu' oricum se pla...stii tuhappy

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Stiintele naturi(chimie, biologie)

| Denisaaa_3045 a răspuns:

Buna! Parerea mea, este urmatoarea: din moment ce esti buna la Lb Romana ai putea sa incerci la Filo, chiar daca nu o prea ai cu Limbile straine le poti invata pe parcurs in anii de liceu sau ai putea lua cateva cursuri. Daca spui ca nu iti place matematica atunci nu ai ce cauta la "Mate-Info". Este decizia ta.eu in locul tau m'as duce la Filo!
Sper ca te'am convins putinhee hee.tongue