| andeutzzzza a întrebat:

Hei! am o intrebare daca te abonezi pe youtube la un canal te costa banii? plsssss raspuns repede

7 răspunsuri:
| Chøço a răspuns:

Hei! Normal ca nu. Altfel nimeni nu s-ar mai abona la nimeni.

| saidkique a răspuns:

Nu draga, daca te abonezi de exemplu la mine, si te rog sa o faci aici:youtube.com/user/s1d3k1ckRO, vei primi saptamanal un mail cu videoclipurile incarcate de mine.

| PavelVladescu a răspuns:

Nu
e gratis

| PavelVladescu a răspuns:

Si daca ar costa bani crezi ca sar mai abona cineva>?

| bismarck a răspuns:

Nu domniţă, e gratis.Pentru că nu ai pentru ce plăti. Dacă te abonezi, practic youtube-ul îţi arată când intri noile videoclipuri încărcate de cei la care te-ai abonat.Nu-ţi trimite nimic prin poştă, nici prin email.

| GabrielSeretan2001 a răspuns:

Normal ca da...

| RăducuBOX2014 a răspuns:

Am si eu cont youtube, si m-am abonat la canale, dar nu costa bani sa te abonezi la un canal. Te rog FUNDA