| ImCalledLamă a întrebat:

Costa sa te abonezi pe youtube? Am auzit ca s-au facut niste schimbari.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Chiar si asa e gratuit! big grin

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai vrut sa intrebi daca costa sa-ti faci cont pe youtube NU sa te abonezi... big grin
NU, nu te costa nimic, e gratuit! De ce? ca tu faci bani pentru ei de fiecare data când intri si vizionezi orice fel de clip! Deci de aceia e gratuit si asa va si ramane, te-a pacalit cine ti-a spus asta! big grin Bafta!

| ImCalledLamă explică (pentru lpavel):

Stiu ce am zis..de exemplu sa ma abonez la Zmenta..sau Doza de Has.tongue

| lpavel a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Chiar si asa e gratuit! big grin

| DataSoft a răspuns:

laughing buna asta..esti funny

| Elizasweet a răspuns:

Ba nu. Sa te abonezi si sa te inregistrezi e gratis absolut! Poate tu te-ai incurcat sau ai fost mintit. laughing)