| dalia_7907 a întrebat:

Hei.Am o nelamurire. Vreau ca cumpar un parfum pentru barbati de la avon si nu stiu pe care sa il aleg dintre Black Suede Leather si Black Suede (simplu). Leather face parte din categoria lemnoasa, iar cel simplu citrica.Eu nu stiu cum miroase nici unul nici altul, dar mi-a fost recomandat si nu stiu ce sa aleg. Poate ma ajutati voi!big grin

Răspuns Câştigător
| bigwow a răspuns:

Cosider ca Black Suede (simplu) e cel mai potrivit.imi place mult.

2 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

Mie una imi place Black Suede simplu happy

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna.
Black Suede Leather