| Ionutz_2646 a întrebat:

In legaturi cu parfumurile din nou "pe sistem". Nu stiu am eu ceva cu parfumurile, imi fine vreau in felul urmator sa imi spuneti care parfum dintre astea miroase cel mai bine:
-True Force
-Avon Signature
-Avon Essence
-Jet Homme
-Black Suede Leather
-Aromadisiac
Dau funda ca de obicei big grin

5 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Miroase bine si Jet Homme, dar nu prea persista, mai mult ti-l recomand Black Suede Leather.(si Full Speed chiar daca nu e pe lista si tot e de la Avon).
Le stiu de la fratele meu.

O seara placutahappy

| Atelocin a răspuns:

Signature miroase bine dar nu persista.
Incearca Christian Lacroix de la Avon-105 ron.

| zxzx a răspuns:

The one - d&g

| crisgently a răspuns:

Jean paul gaultier

| AndreiStg a răspuns:

Nu situ despre astea pe care le-ai enumerat tu dar eu am 1 million de la Paco Rabanne si miroase foarte bine happy si este cel mai bun mparfum de barbati la ora actuala happy foarte multe fete m-au complimentat pentru el happy.

CHiar ma rugau sa merg in fata lor ca sa imi miroasa parfumul laughing.
Merita. 1 Million