| cataleya a întrebat:

Hei am o prietena care are 1, 64 m si 53 de kg, ea crede ca e grasa iar eu ii spun ca are o greutate perfecta, eu cred ca a intrat in depresie sad
cum ar trebui sa o incurajez?

Răspuns Câştigător
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

A cat ar vrea sa aiba 30 eu am 1, 60 si 53 de kg si nu ma simt grasa dar ea care are 1, 64 cred ca e super ce vre sa nu mai aiba forme deloc.

2 răspunsuri:
| Diia94 a răspuns:

Trebuie sa aiba 54winking Cu 10 mai putin decat inaltimea.

| rockmeout a răspuns:

Ai putea sa-i arati alte fete care intr-adevar sunt grase, ca sa vada cum arata in comparatie cu ele.Sau ai putea sa-i arati niste fete care sunt privite cu ochi buni de cei din jur, care sunt considerate perfecte si, sa-i arati ca arata aproape la fel.
Chestia asta cu comparatia e foarte bunahappy sper sa functioneze.