| BiancaStefanescu a întrebat:

Hei.Am o problema.Am 15 ani,inaltime 1, 75 si 50 kg.Nu ma consider grasa deloc,sunt chiar slabuta, dar vreau sa scap de grasimea de pe abdomen ca se vede ca si cum as fi gravida sad Ce sa fac pentru a scapa de grasimea de pe abdomen si cum sa imi mentin abdomenul plat?
Funda clar!

3 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

esti bine asa
tu ar trebui sa ai 65 de kilograme

| AlexandraPrincess a răspuns:

Buna! Aceiasi problema am si eu! sad Eu am 12 ani, 1.61 ai 49 kg! Nici eu nu ma consider grasa! Trebue facut in fiecare dimineata:flotari, abdomene!winking

| Aηdяєєa a răspuns:

Sper ca te ajuta acest site:
http://www.ziare.com/......le-1094160