| elisarktis a întrebat:

Hei,am o problema, azi, pe 16 trebuie sa platesc o factura la oriflame,n`am putut`o plati pana acum fiindca o prietena mi-a intarziat cu banii azi e duminica si nu e deschis nicaieri, pot sa o platesc maine pe 17, avand in vedere ca data scadentei e pe 16?

2 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Nu cred ca e o problema, o prietena de-a mea a platit-o cu o saptamana mai tarziu si nu s-a intamplat nimic

| Roxii12 a răspuns:

Pai da nu vad de ce nu. Dar tu puteai sa pui bani si sa o platesti pe loc iar prietena ta iti dadea banii tie. Poate iti e o taxa sup. Eu as zice sa o pui pe prietena ta sa o plateasca.