| Ionel221 a întrebat:

Hei, am o problema!
Cand fac putin efort incepe sa ma doara in partea stanga, langa coasta, durerea persista putin dar daca ma incordez acolo nu ma mai doare!
Cineva mi-a zis ca acolo e splina si ca va trece, puteti sa-mi confirmati?

Răspuns Câştigător
| RaZzzWaNnn a răspuns:

Da,splina e si da, te doare din cauza efortului, pentru ca nu esti obisnuit. Stai linistit ca nu e nimic gravoh go on. Funda?big grin

1 răspuns:
| domnulgoe a răspuns:

Pai nu stiu...recomand o autopsie sa vedeti ce organ e acolo.