| Monykka a întrebat:

Hei :* Am revenit:* Stie cineva cat costa cartea " Enciclopedia Fetelor " si cate pagini are?happy

Funda!

Răspuns Câştigător
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Pai are subiecte in ordine alfabetica,si contine tot,sfatur fashon,sanatate,sexualitate cateva teste funny,si ma rog iti dau cateva subiecte:Adolestenta,Adoptata,Alcool,Alegere,Aparat dentar,Autoagresiune,.,Bani,Bijuterii,Blog,Blugi,Boli(cu transmitere sexuala),Bronz,Buze,.,Calm,Canabis(si alte droguri)Camera,Caracter
,Celebritate,Citate,Club,Cos,.,Dansa,Declaratie(de dragoste),Depresie,Divort,Distanta,.,Escrocherie,Exigente,,,,. Fantezii,Fashon victim,Feminism,Fidelitate,Frati(si surori),Fresh,French Kiss,Furt,frumoasa,,.,Gemene,Gelozie,Gotic,Grosolanii(si cuvinte vulgare). Gusturi,..., Handicap, Homosexual, Hrana, .....Etc. Alceva? este funny, pentru adolescenti, sti tu 12, 13, 14, 15 ani, are si desene dragutetongue

6 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Ai noroc, este si in oferta cu 35% minus!
http://www.nemira.ro/bonton/enciclopedia-fetelor--1753

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Eu am cartea de vreo 2 ani si locuiesc in Timisoara, daca te referi la aceasta:http://www.google.ro/......tp?/imgres aceea o am, are 605 pagini si multe subiecte interesante...din cate imi aduc eu aminte a costat in jur de 50 lei, dar depinde de unde ti-o cumperi

| Monykka explică (pentru ஐღArinaღஐ):

Heiii:* imi poti spune si mie mai concret ce contine cartea?

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru Monykka):

Pai are subiecte in ordine alfabetica,si contine tot,sfatur fashon,sanatate,sexualitate cateva teste funny,si ma rog iti dau cateva subiecte:Adolestenta,Adoptata,Alcool,Alegere,Aparat dentar,Autoagresiune,.,Bani,Bijuterii,Blog,Blugi,Boli(cu transmitere sexuala),Bronz,Buze,.,Calm,Canabis(si alte droguri)Camera,Caracter
,Celebritate,Citate,Club,Cos,.,Dansa,Declaratie(de dragoste),Depresie,Divort,Distanta,.,Escrocherie,Exigente,,,,. Fantezii,Fashon victim,Feminism,Fidelitate,Frati(si surori),Fresh,French Kiss,Furt,frumoasa,,.,Gemene,Gelozie,Gotic,Grosolanii(si cuvinte vulgare). Gusturi,..., Handicap, Homosexual, Hrana, .....Etc. Alceva? este funny, pentru adolescenti, sti tu 12, 13, 14, 15 ani, are si desene dragutetongue

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Multumesc esti foarte scumpytongue eu iti recomand sa ti-o achizitionezi, e interesanta si abordeaza subiecte cu care ne intalnim in viata de zi cu zi cum ar fi drogurile, tigarile,.)si ne da si sfaturi utile, in plus e foarte usor de citit!
Lectura placuta!big grin

| Monykka explică (pentru ஐღArinaღஐ):

Multuuuu:X Si tu estiii skumpy:X

| giulia224 a răspuns:

Costa 53.94 lei aici http://www.cumparaocarte.ro/enciclopedia-fetelor si are 152 pagini :* funda?