| anonim_4396 a întrebat:

Hei ^^
Am şi eu o întrebare. Mi-am făcut o comandă de o soluţie de la AVON pentru strălucirea părului. e sprayam impresia. happy

Îmi puteţi şi mie spune dacă pulverizez pe părul îndreptat cu placa se strâmbă sau rămâne drept în continuare?

Adică vreau să ştiu dacă se strâmbă păru ori ba.

Ofer şi funde dacă e cazul big grin

2 răspunsuri:
| Mikutza22 a răspuns:

Depinde ce spray ai dat comanda exista si spreyuri care mentin parul indreptat

| buzeduulci a răspuns (pentru Mikutza22):

Advance Techinques daily shine - morrior shine spray for all hair tipes... asta scrie pe el.happy