| Rawr123 a întrebat:

Hei, am si eu o problema care nu este destul de grava, dar am eu o pata pe creier in legatura cu asta. Am aproape toti dintii departati, evident am si strungareata, atat la dintii de sus cat si la dintii de jos. As fi tentata sa-mi pun aparat dentar, dar nu prea as vrea sa il port foarte mult timp, gen 1 an - 2. Exista vreo posibilitate ca pentru apropierea dintilor sa nu fie necesar sa port foarte mult timp aparatul dentar? (spatiile nu sunt extrem de mari, doar ca nu imi place mie cum se vad)

1 răspuns:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Trebuie totusi sa porti aparat dentar, nu cat zicem noi, si cat iti va zice medicul stomatolog!
Acum mai nou exsista aparat invizibil, care nu se vede doar ca e mai scump, dar foarte bun!
Tu alegi ce si cum vrei sa faci!
Baftawinking
fundita?