| NoLoveNoStress a întrebat:

FUNDA + VOTURI!
Am un iPhone 5S Gold si am o intrebare.
As vrea sa am pe langa Rolă film, un album separat in care sa pun poze care nu sunt cu mine ( gen poze de pe We heart it )
Dar atunci cand creez un album si bag o poza acolo si o sterg din Rolă film, se sterge si din album
Ce pot face sa le mut din Rolă film intr-un album nou? Adica, in Rolă film sa ramana doar pozele cu mine, iar in alt album sa bag alte poze.
Sper ca s-a inteles :/ sad

2 răspunsuri:
| Sweetie6LA a răspuns:

Si eu am tot iPhone 5S Gold! laughing) Dar in legatura cu pozele, nu poti sa faci asta... Am incercat si eu, dar nu merge. Ti-as recomanda sa faci un album doar cu poze cu tine, si altul cu poze de pe diferite aplicatii. Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| annikap a răspuns:

Din pacate e imposibil asta. In rola film sunt toate toate pozele. Daca stergi rola stergi si sin album