| Noonehereyet a întrebat:

Acum ceva timp o pritena m-a rugat sa trimit snapuri de pe contul ei pentru a nu pierde zilele. Intre timp, am facut cateva poze cu snapul ei pe care le am salvat in rola de film. Intrebarea mea e, s au salvat in rola mea de film sau a ei, adica le poate vedea si ea dupa ce le am sters din "toate"?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca au fost facute cu telefonul ei, in rola ei de film.

| Noonehereyet explică (pentru Adry05):

Nu au fost cu telefonul ei. Ea era plecata si mi-a dat contul, deci au fost făcute cu al meu

| Adry05 a răspuns (pentru Noonehereyet):

Cred ca tot pe contul ei s-au salvat

| Noonehereyet explică (pentru Adry05):

La asta m-am gandit si eu, dar le-am sters de acolo si le am salvat in rola de film(deci nu pe galeria snapului).

| Noonehereyet explică (pentru Adry05):

Deci teoretic ar trebui sa se slaveze in rola mea de film, ca ma gandesc ca ar fi putin imposibil sa se salveze in galeria telefonului ei