| niciunnume19 a întrebat:

Buna,
In timp ce telu' e blocat de la butonul start/off mi se tot aprinde lumina de la ecran pentru o perioada de 2 sec dupa care se stinge iar fara sa apas pe nimica. Chestia asta nu se intampla tot timpul, doar cand si cand si nu la acelasi interval de timp, uneori se tot aprinde din 20 in 20 de secunde, alte ori trec si cateva ore si nu face asa.
As vrea sa stiu daca cumva e o setare facuta gresit de catre mine, sau e o problema de software? Ati mai auzit de aceasta problema? Cum fac sa nu se mai aprinda? Dau funda va rog ajutati-ma puppy dog eyes!

2 răspunsuri:
| wikihow94 a răspuns:

Exact aceeasi problema o am si eu...ai cumva un Samsung s5570 (aka Galaxy mini)?

| niciunnume19 explică (pentru wikihow94):

Nu, am un Lg optimus sol