| FuckNormality a întrebat:

Hei am un ex la ed civica si nu prea inteleg ce trebuie sa fac -.-. Este vorba despre : Alegeti cate un partid politic si alcatuiti un dosar care sa cuprinda inf privind : etc. Trebuie sa aleg un partid politic sau mai multe, asta nu inteleg? -.- (dati-mi si un exemplu de partid despre care pot scoate multe informatii funda )

Răspuns Câştigător
| addha a răspuns:

Unul singur. Spre ex PRM-Partidul Romania Mare, cu Vadim Tudor presedinte si scrii despre el! Sau PD-L, partidul actual la putere...si scrii ceea ti se cere!