| tranquilaaa a întrebat:

Hei, am un telefon Samsung Galaxy "la fleur" si vreau sa-l reformatez deoare mi-a fost virust cand descarcam niste muzica. Daca il reformatez se vor sterge si ce este in "notes"(note; notite)?

Răspuns Câştigător
| dany2446 a răspuns:

De pe telefon se va sterge absolut tot (inclusiv ce ai in notes) iar daca ai un card micro SD iti recomand sa il scoti altfel se vor sterge si datele de pe elwinking

1 răspuns:
| LastMimzy a răspuns:

Se sterge tot,notes, imagini, muzica, mesaje, numere de telefon(ca sa nu pierzi numerele salveaza-le pe sim)