| anonim_4396 a întrebat:

kiss
hei.am vazut multi fani Tokio Hotel, Andy Sixx( Black Veil Brides ), Adam Lambert...si sincer chiar mi-a facut placere.sa vad asta. si eu sunt o fana lor.si daca se poate id-uri? poate mai vorbesc si eu cu fani :X:X
Bye :X nb :*

9 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Off. Copiii ăştia. Treceţi mai repede peste perioadele astea, şi puneţi-vă pe muzică normală.

| ZumZz a răspuns:

Yeaapp \m/ love struck

| Element25 a răspuns:

Eu sunt mega fana BVB love struck

| lookinback a răspuns:

@Sininen vezi-ti de treaba, daca tie nu-ti place muzica pe care noi o ascultam asta nu inseamna ca acea muzica nu e normala. @BlackVeilAngel si mie imi place foarte mult BVB.

| xXPsychO983 a răspuns:

Eu sunt fana Tokio Hotel, Black Veil Brides...

| ĿФsт a răspuns:

Deci ...cam ce ai enumerat mai sus ascult foarte des si imi plac foarte mult toti! toti artisti sunt buni! iar in privinta id-urilor nu prea este o idee buna sa-ti lasi id intr-o zona publica mai bine pe privat!

| Kidd13 a răspuns:

Sininen: gura mica, frate...oh go on
si sa iti vezi de viata ta wave
iar eu m`am referit doar la cei cu legaturi cu rock-ul...deci.mai citeste o data ...si nu te mai baga daca nu e de tine wave

| onelostangel55 a răspuns:

Poate ti l-as da eu dar nu sut sigura... sunt mega fan tokio hotel si BVB apropo...

| LoveAndy a răspuns:

Eu sunt fana Tokyo Hotel si Black veil Brides Îl iubesc pe Andy Biersack