| 100vlad a întrebat:

Nu are nimeni ID lui Black Veil Brides (Andy Sixx) va rog
DAU FUNDITA

3 răspunsuri:
| zRainbowx3 a răspuns:

Jelli are dreptate, eu stiu ca persoanele celebre ca el si ca Ronnie Radke au id cu hotmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altu rolling eyes? Nu, nu il are nimeni de-aici. Iti dai seama ca este celebru si ca ar primi milioane de mesaje? Si nu cred eu ca si-ar pierde vremea cu oricine. Daca are ID, i-l stiu doar persoanele apropiate.

| JeffRider93 a răspuns:

De unde Dumnezeu vrei sa avem id-ul lui? Pe bune acum. Daca ar avea mess, ar da id-ul doar prietenilor apropiati, nu fanilor disperati si chestii.Mai pe scurt, nu da id-ul tuturor, doar ca sa aiba mai multi in lista si care sa-i streseze cu intrebari stupide gen "Cand ai concert in X loc?". Numai bine:]