| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Hei amm nevoie de ajutor. Vreau sa am un servici la care sa stau la birou... ceva legat de asta. La ce facultate si ce servici as putea avea mai precis?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt atat de multe job uri de genul asta in atat de multe domenii... de la contabil la inginer la programator la secretar samd...

| drogh a răspuns:

Poti sa lucrezi la turism,la banca, ca secretara, avocata, contabila, economista, etc

| pilifalexandru a răspuns:

Sunt o multime de optiuni: drept ( avocat, consilier juridic, magistrat, notar ) economie ( contabil, economist, broker, etc ), poti lucra in relatii publice, in politica, in educatie, chiar si in marketing, in domeniul statisticii.

| pilifalexandru a răspuns:

In principiu, trebuie sa ai o functie de conducere- coordonare.